Звернення голови Коростенської РДА Юрія Тарасюка. 16.10.2020 р.

Дата: 16.10.2020 12:00

Дорогі земляки, сьогодні всі ми переживаємо складний період, пов’язаний зі стрімким поширенням гострої респіраторної хвороби COVID – 19.

Нажаль, наш район згідно нового розподілу на рівні епідемічної безпеки поширення корона вірусу з 19 жовтня потрапляє до «червоної» зони - Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 встановлено і в Коростенському районі.

Тож, метою недопущення ускладнення епідеміологічної ситуації в районі, виникнення загрози життю та здоров’ю громадян закликаю священнослужителів різних релігійних конфесій під час проведення богослужінь, церемоній, релігійних обрядів, а вірян – при відвідуванні культових споруд та прилеглих територій, неухильно дотримуватись карантинних обмежень для запобігання розповсюдженню короновірусної інфекції COVID-19.

Нехай віра в наших душах, як і у всі часи, вкотре укріпить і умножить наші духовні та тілесні сили, допоможе не впасти духом і не опустити рук.

Юрій Тарасюк,

голова Коростенської районної державної адміністрації.