Відбувся Перший Всеукраїнський Установчий Собор Родин загиблих (померлих) та пропалих безвісті Захисників України

Дата: 19.10.2020 13:04

12 вересня 2020 року відбувся Перший Всеукраїнський Установчий Собор Родин загиблих (померлих) та пропалих безвісті Захисників України, на якому розглядалися такі питання:

- прийняття Закону України «Про Захисника України»;

- надання статусу родинам «Родини полеглих Захисників України»;

- створення Єдиного реєстру Родин полеглих Захисників України.

Перший Установчий Всеукраїнський собор Родин загиблих (померлих) та пропалих безвісті ухвалив:

1. Підтримати пропозицію про розробку та впровадження єдиного закону, який визначив би державні гарантії та статус учасників АТО/ООС, загиблих (померлих) та пропалих безвісті в російсько-українській війні, а саме Закону України «Про Захисника України» та, виходячи з цього закону, зміну статусу сімей загиблих (померлих) на статус сімей загиблих (померлих) захисників України.

2. Створити робочу для формування Координаційної Ради Родин.

3. Координаційній Раді Родин взяти на контроль створення Єдиного Реєстру полеглих захисників України.

Членом контактної групи Собору, яка працює по Житомирській області, є Єременко Світлана Миколаївна – 380683738981.

Лілія Ситнік,

начальник управління соціальної політики