В районі пройшов конкурс соціальної реклами. ВІДЕО

Дата: 19.10.2020 13:14

В рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми управлінням соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області проведено районний конкурс соціальної реклами, спрямований на протидію торгівлі людьми, подолання гендерних стереотипів в суспільстві, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, подолання проблем домашнього насильства, насильства за ознакою статі, жорстокого поводження з дітьми.

Більше двох десятків кретивних та цікавих робіт від учнівської молоді з 10 загальноосвітніх навчальних закладів району було надіслано на конкурс. Усі роботи відповідали меті і завданням конкурсу.

За підсумками розгляду конкурсних робіт переможцями визнано:

– в номінації «Відеоролик» І місце здобула  робота команди Білківської СЗШ І-ІІІ ст. «Школа Володимира Матвієнка» на тему «Зупинимо боулінг разом!».

ІІ місце розділили між собою робота команди Холосненської СЗШ І-ІІІ ст. «Подолання гендерних стереотипів у суспільстві «Ми різні – ми рівні!»

та робота учениці Михайлівської СЗШ І-ІІ ст. Колєнової Олександри «Я проти рабства! Будь вільний!».

ІІІ місце зайняли також дві роботи: команди Малозубівщинської СЗШ І-ІІІ ст. «Зупинимо насилля разом!»

та команди Каленського НВК «СЗШ І-ІІ ст.-ДНЗ» на тему «Гендерна чуйність».

– в номінації «Рекламний плакат» І місце здобула робота учня Білківської СЗШ І-ІІІ ст. «Школа Володимира Матвієнка» Тарасенка Богдана на тему «Кожна дитина має право».

ІІ місце розділили між собою робота учениці Васьковицького ліцею Галицької Ольги на тему «Він, вона у мріях рівні, наші справи неподільні»

та робота учениці Малозубівщинської СЗШ І-ІІІ ст. Круликівської Тетяни на тему «Скажемо насильству – «Ні!!!».

ІІІ місце здобули роботи учениць Михайлівської СЗШ І-ІІ ст. Білошицької Анастасії на тему «МИ за гендерну рівність!»

та Колєнової Олександри на тему «Торгівля людьми – злочин!».

Цей конкурс вкотре доводить, що у Коростенському районі активна та креативна молодь, яка прагне духовно і фізично розвиватися та допомагає це робити своїм одноліткам.

Переможці конкурсу будуть відзначені дипломами та пам’ятними подарунками від управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області. Решта учасників конкурсу отримають заохочувальні призи.

Висловлюємо подяку всім учасникам конкурсу за ініціативність та подані роботи!

Ознайомитись зі всіма відеороботами учасників можна за посиланням.

Управління соціальної політики

Коростенської районної державної адміністрації