Велике будівництво: реалізація проєкту «Дороги та робота» триває. Долучайтеся!

Дата: 20.10.2020 10:53

«Велике будівництво» триває, а з ним і продовжується набір працівників у дорожні організації. За перші два тижня жовтня працевлаштовано 881 чоловік, відкритими залишаються 150 вакансій.

Про це повідомляє Укравтодор.

Ремонтно-будівельний сезон ще в активній фазі. Дорожні компанії шукають близько 300 нових співробітників.

Всього у рамках проєкту «Дороги та робота» за період з 01 травня працевлаштовано 19 127 осіб.

Детальніше про працевлаштування в дорожній галузі та відкриті вакансії — на сайті проєкту «Дороги та робота»: https://www.robota.ukravtodor.gov.ua/vakansiyi.

Нагадаємо, що Мінрегіон постійно здійснює моніторинг стану реалізації програми «Велике будівництво». Так, як повідомив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, будівельна готовність об’єктів «Великого будівництва» складає 84 відсотки.