Співпраця в рамках проєкту «Країна без бар’єрів для нечуючих»

Дата: 20.10.2020 11:05

Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» - ініціатор створення проєкту «Країна без бар’єрів для нечуючих», який є частиною великого проєкту «Країна без бар’єрів». Задум і розробка проєкту для нечуючих належить слабочуючій особі з інвалідністю, який створив програму - перекладач з жестової мови.

Громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» створено «Центр соціального супроводу нечуючих людей», який працює на базі розробленого програмного забезпечення «ConnectPro» для операційних систем Android та OS, та допомогає викликати перекладача жестової мови у будь-який час та в будь-якому місці, що створює рівні можливості для людей з порушенням слуху.

Детальну інформацію з даного питання можна отримати в управлінні соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації за адресою: м. Коростень, вул. Франка, 5, кабінет № 6.

Лілія Ситнік,

начальник управління соціальної політики