В рамках програми "Допомога дітям України"

Дата: 21.10.2020 15:19

Конгрес українців Канади, Канадсько-українська фундація, Help us Help та міжнародна корпорація Meest Express продовжує програму «Допомога дітям України» для забезпечення сімей і дітей продуктовими та гігієнічними наборами, а також шкільним приладдям, започатковану Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою.

За сприяння голови Коростенської районної адміністрації Юрія Тарасюка було оперативно організовано отримання гуманітарної допомоги від Житомирського обласного центру соціальних служб та її доставку адресатам.

15-16 жовтня продуктові та гігієнічні набори, шкільне приладдя  було доставлено працівниками Коростенського районного центру соціальних служб. Гуманітарну допомогу отримали 5 сімей району з сіл Васьковичі, Бехи, М. Зубівщина, Злобичі, Розтяжин, які перебувають на обліку як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах, діти з яких повернулися із закладів інституційного догляду та виховання.

Коростенський районний центр соціальних служб