Станом на 21 жовтня у базі вакансій державної служби зайнятості було 67 тис. пропозицій роботи

Дата: 23.10.2020 11:37

Кого сьогодні шукають роботодавців? Насамперед, кваліфікованих робітників з інструментом – швачок, електромонтерів, електрогазозварників, слюсарів.

Залишається сталим попит на робітників з обслуговування та експлуатації машин – водіїв, трактористів, операторів заправних станцій, а також на працівників сфери торгівлі та послуг.

Є пропозиції роботи і для професіоналів: учителів, вихователів, інженерів, економістів, лікарів, психологів.

Затребуваними у роботодавців є також некваліфіковані працівники: двірники, підсобні робітники, вантажники.

Нагадуємо, що всі актуальні пропозиції роботи є на офіційному веб-сайті державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua, послугами якого з початку року скористалися понад 3 млн громадян.

База вакансій оновлюється щодня.

Державна служба зайнятості