Онлайн-брифінг МОЗ станом на 26 жовтня щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції. ВІДЕО

Дата: 26.10.2020 10:56

Онлайн-брифінг Міністерства охорони здоров’я України щодо заходів із протидії поширенню коронавірусної інфекції станом на ранок 26 жовтня.

УвагаЩоденні брифінги проходять в онлайн-режимі з перекладом жестовою мовою.

Трансляцію брифінгу можна дивитися на YouTube-каналі МОЗ України та Кабінету Міністрів України або на сторінці МОЗ України у Facebook.

Читайте також оперативну інформацію про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на сайті Міністерства охорони здоров’я України.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов наголосив на необхідності дотримання рекомендацій МОЗ щодо профілактики поширення коронавірусної хвороби: масковий режим, користування антисептиками та дотримання соціальної дистанції.

Пам’ятайте! За порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність!