28 жовтня наша країна відзначає День визволення України від фашистських загарбників

Дата: 27.10.2020 13:06

Нам не забути днів війни…

У нашій пам`яті вони. І ті герої незабутні, що з нами йдуть в віки майбутні.

28 жовтня наша країна відзначає День визволення України від фашистських  загарбників.

Цього дня 1944 року після довгих 22 місяців битви за Україну нашу землю було очищено від нацистів. 76 років тому міста і села України були остаточно звільнені від фашистських загарбників. Наша держава отримала мирне небо над головою. І сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, завдяки кому це стало можливим. Пам’ять тих, хто самовіддано рятував рідну землю і здобув перемогу над окупантами, назавжди жива у наших серцях. Подвиг ветеранів тієї війни є еталоном мужності та патріотизму.

До цієї дати в Коростенській районній бібліотеці ім.М.Сингаївського відкритаісторико-патріотична викладка  літератури «Роками ніколи пам’яті не стерти», на якій представлені книги про мільйони українців та інших національностей, які стояли до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися живими, про те, що сьогодення ставить перед нами багато завдань, і головне з них – захистити рідну Україну, її цілісність та суверенітет.

Шановні переможці! Ваша нескореність і мужність, відвага і героїзм є зразком для прийдешніх поколінь! Всім міцного здоров’я, довгих років життя, мирного неба над головою, любові і уваги рідних і близьких!

Вічна і світла пам’ять загиблим!

Слава Україні! Героям слава!