У Коростенському центрі зайнятості вже 10 безробітних осіб отримали сертифікати на Платформі Coursera

Дата: 28.10.2020 10:52

Чим значно посилили своє резюме та збільшили шанси на працевлаштування. До кінця жовтня 2020 року всі бажаючі безробітні особи ще можуть долучитись до онлайн-курсів.

Міжнародна платформа Coursera відкрила через служби зайнятості безкоштовний доступ до своїх освітніх програм для безробітних осіб (3800 онлайн-курсів за вибором).

Платформа Coursera пропонує освітні програми за такими напрямками:

• наука про дані;

• бізнес;

• комп'ютерні науки;

• особистісний розвиток;

• інформаційні технології;

• вивчення мов;

• здоров'я;

• математика і логіка;

• соціальні науки;

• природничі і технічні науки;

• гуманітарні науки та мистецтво.

Найголовнішою перевагою освітнього проекту Coursera вважається те, що, на відміну від інших on-line проектів, клієнтам пропонується не окремі відео або лекції, а повні навчальні курси разом із підсумковими екзаменами.

Серед плюсів даного онлайн-навчання слід відзначити, що це надає можливість отримувати знання найпрестижніших світових університетів; забезпечує безкоштовний доступ до програм найкращих викладачів світу.

За більш детальною інформацією пропонуємо звертатись зацікавленим безробітним особам до кар'єрного радника або фахівця з профорієнтації Коростенського міського центру зайнятості за телефоном 4-47-30.