Створення унікальної онлайн-платформи спогадів

Дата: 30.10.2020 10:15

За сприяння благодійного фонду «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» запроваджується документальний проєкт «Розмова», мета якого записати 50000 інтерв’ю жителів України.

Через персональні історії українців створюється лінія пам’яті між поколіннями та зв’язується сучасне та минуле із різних частин України через спільні, вічні цінності. Завдяки широкому охопленню ініціатори проєкту матимуть змогу вивчити як персональне знання історії передається від покоління до покоління та як формує погляди сучасної людини, її мрії стосовно майбутнього.

До участі в даному проєкті запрошуються повнолітні українці, незалежно від місця проживання, професії, соціального статусу, релігійних та політичних переконань тощо. Цікаві і важливі історії, досвід кожного буде задокументовано, адже потужності команди проєкту дають змогу записувати по 250 інтерв’ю на день.

Із запитаннями проєкту «Розмова» можна ознайомитись попередньо на сайті rozmova.io.