З Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 01.11.2020 08:10

Шановні колеги! На ваші плечі покладена дуже відповідальна робота – надання соціальних послуг тим, хто опинився в складних життєвих обставинах та не в змозі самостійно їх подолати.

Завдячуючи вашій праці громадяни нашого району можуть відчути соціальний захист та підтримку з боку держави. Ви не лише виконуєте свої професійні обов'язки, ви здійснюєте місію добра, милосердя, подекуди й порятунку.

Ви – люди з великим серцем та широкою душею, завжди готові прийти на допомогу, адже саме такі люди обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну і важливу професію.

Дорогі друзі! Прийміть найщиріші слова вдячності за щоденну, наполегливу роботу, за те душевне тепло, яке ви віддаєте людям.

Здоров'я вам, миру, добра, оптимізму, невичерпної енергії, сімейного затишку та благополуччя. Нехай з вами поруч у житті іде Віра, Надія і Любов!

Любов Барановська,

директор Коростенського районного