Коростенська районна державна адміністрація
Житомирська область, Коростенський район
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

До 4 листопада встигніть подати документи для участі в конкурсі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку

Дата: 02.11.2020 10:41
Кількість переглядів: 556

Проектом Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» Мінрегіону передбачено бюджетну програму КПКВ 2761070 «Державний фонд регіонального розвитку» обсягом 9 360 000,0 тис.грн. 

Фото без опису

Міністерством розвитку громад та територій України здійснено індикативний розподіл зазначених коштів за регіонами відповідно до статті 24¹ Бюджетного кодексу України, згідно якого Житомирській області передбачено 344 148,661 тис.грн.

Кошти державного фонду регіонального розвитку спрямовуються на виконання інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що мають на меті розвиток регіонів, створення інфраструктури індустріальних та інноваційних парків, спортивної інфраструктури і відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку та відповідних стратегіях розвитку регіонів.

Державною стратегією регіонального розвитку, затвердженою на період 2021-2027 року, визначено пріоритети регіонального розвитку на період до 2027 року, зокрема:

  • прискорення економічного зростання регіонів та територій (проекти, які забезпечують економічний розвиток та підвищення конкурентоспроможності територій, активізацію інвестиційної діяльності, підвищення рівня зайнятості населення, створення додаткових робочих місць);
  • розвиток мережі надання якісних публічних послуг (розбудова соціальної інфраструктури сфери освіти, медицини, спорту, створення мережі центрів надання адмінпослуг);
  • реалізація ініціатив Президента України «Туристичні магніти» України (охорона культурної спадщини, відновлення/створення туристичних об’єктів, дотичної інфраструктури).

З цією метою обласною державною адміністрацією спільно з Мінрегіоном оптимізовано перелік технічних завдань, на які оголошено конкурс з відбору інвестиційних програм і проектів на 2021 рік.

Не менше 30% обсягу коштів, мають бути розподілені на проекти, спрямовані на забезпечення економічного розвитку регіону.

Ураховуючи доручення Міністерства, як головного розпорядника коштів державного фонду регіонального розвитку, регіональна комісія подовжує конкурс із відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.

Відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку здійснюється у відповідності до положень ст. 24¹ Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 (із змінами) «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку», наказу Мінрегіону України від 24.04.2015 року  № 80 (із змінами) «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку».

Визначення термінів «програма регіонального розвитку», «проект регіонального розвитку» наведено у загальних положеннях Закону України «Про засади державної регіональної політики».

Заявниками проектів є місцеві і центральні органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, агенція регіонального розвитку.

Основними умовами відбору є:

– для проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт, технічне переоснащення) – наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації;

– календарний план реалізації становить від одного до трьох років;

– співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків;

– спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів;

– загальна кошторисна вартість проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) понад 5000,0 тис. гривень, а для інших проектів – понад 1000,0 тис. гривень.

Перелік документів, які подаються регіональній комісії для участі у конкурсному відборі викладено у додатку 1.

Перелік оптимізованих технічних завдань у додатку 2.

Інформація про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що подана заявником регіональній комісії, оприлюднюється ним на НОВІЙ онлайн-платформі ДФРР – https://new.dfrr.minregion.gov.ua до початку проведення оцінки.

Прийом документів проводиться Департаментом регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації за адресою: 10014, Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 12, к.608, 608а.

Контактні телефони: (0412) 47-43-82, 47-43-86, 47-44-54.

Електронна адресаodaguba@meta.ua

Строк подання пропозицій – до 04 листопада 2020 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь