Мінцифра запускає «Цифрограм» — національний тест на цифрову грамотність громадян

Дата: 02.11.2020 13:02

Тест допоможе виявити загальний рівень цифрової грамотності, прогалини у цифрових навичках і зорієнтує, які саме компетенції варто вдосконалити.

? Перевірка базових знань та навичок із цифрової грамотності у 6 сферах:

1) Основи комп’ютерної грамотності.

2) Інформаційна та медіаграмотність. Вміння працювати з даними.

3) Створення цифрового контенту.

4) Комунікація і взаємодія у цифровому суспільстві.

5) Безпека у цифровому середовищі.

6) Вирішення технічних проблем. Навчання впродовж життя у цифровому суспільстві.

? Цифрограм пропонує дати відповідь на 90 запитань.

? Приблизна тривалість проходження тесту 30-40 хвилин.

? Завдання тесту систематизовано за сферами знань європейської рамки цифрових компетентностей для громадян DigComp 2.1., адаптованої українськими експертами.

? Після складання тесту кожен отримає електронний сертифікат, який засвідчує загальний рівень цифрової грамотності, загальну кількість набраних балів, а також кількість балів по кожній сфері компетентностей.

? Національний тест на цифрову грамотність втілений за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Платформа Дія.Цифрова освіта розроблена за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва й реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge.

Приєднуйтесь до національного тестування ???? https://osvita.diia.gov.ua/digigram

Деталі ???? https://bit.ly/3ek0InB