АТ "Житомиргаз" повідомляє про роботи на аварійній ділянці газопроводу

Дата: 03.11.2020 13:45

Понад 2300 жителів Коростеня та чотирьох сіл Коростенського району залишилися без газопостачання через автопригоду – автомобіль пошкодив газопровід. Аварія сталася 3 листопада вночі.

Інформація про аварійну ситуацію за адресою м. Коростень вул. Сосновського 72 надійшла на аварійно-диспетчерську службу Коростенського відділення "Житомиргаз" близько першої години ночі, йдеться в повідомленні. На місці події з'ясувалося, що автомобіль в’їхав в газопровід середнього тиску діаметром 159 мм та пошкодив його. Задля ліквідації аварії близько 2-ої години ночі перекрили засувку та припинили газопостачання за адресами: вул. Сосновського, пров. Сосновського, пров. Польовий, вул. Південна, вул. Заводська, пров. Заводський, пров. Південний, перший пров. Гранітний, пров. Гранітний, с. Іскорость, с. Соболівка, с. Ростяжин, с. Хотинівка.

В результаті аварії без газопостачання залишилися 2349 споживачів. Наразі проводяться роботи із заміни аварійної ділянки газопроводу.