Вітаємо залізничників з професійним святом!

Дата: 04.11.2020 08:00

Шановні залізничники! Щорічно, 4 листопада, в нашій країні відзначається професійне свято працівників залізниць. Ця дата була вибрана не випадково, адже саме в  цей день 1861 року, до Львова о  14:30 прибув перший міжнародний потяг “Ярослав”, який прямував з Відня через Краків і Перемишль.

Дорогі наші залізничники та всі, хто безперервно пов’язаний з поїздами та дорогою на рейках, прийміть щирі вітання з вашим святом!

Нехай всі поїзди, які йдуть у вашому напрямку, привозять з собою щастя і виконання заповітних бажань Нехай ті вагони, що відходять від вашої станції, відвозять із собою всі біди й печалі! Нехай всі ваші шляхи будуть у вірному напрямку, а зелене світло горить всім починанням та бажанням!

Бажаємо вам міцного здоров’я, енергійності, цілеспрямованості, процвітання, благополуччя та всього найкращого!

З повагою,

голова Коростенської районної державної адміністрації