Коростенський МРВ посилює співпрацю з Коростенським міськрайонним судом

Дата: 05.11.2020 10:56

03 листопада 2020 року заступник начальника Коростенського МРВ Віта Линник провела робочу зустріч з суддею Коростенського міськрайонного суду Валентиною Коваленко з питання тривалого розгляду протоколів які знаходяться на розгляді суду за ухилення особи від відбування суспільно-корисних робіт.

Під час зустрічі додатково опрацьовано положення Наказу Міністерства юстиції України №2702/5 від 17.08.2018 «Про затвердження Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення посадовими особами уповноважених органів з питань пробації.

В результаті обговорення вирішено питання розгляду у найкоротші терміни протоколів відділу пробації про адміністративну відповідальність осіб за ухилення від відбування суспільно-корисних робіт на підставі ст.183-2 КУпАП.