У кожному центрі зайнятості є конкретний фахівець, що відповідає за працевлаштування учасників АТО

Дата: 09.11.2020 11:23

В Коростенському центрі зайнятості, ці функції покладено на начальника відділу з працевлаштування Валентину Штуль. Досвідчений фахівець підходить до своєї роботи неформально, а застосовує індивідуальний підхід до кожного вчорашнього бійця.

Зокрема, кожен з них робить свій професійний вибір. Так, Олександр Д. звернувся за допомогою у червні цього року. Його історія про цікаві метаморфози. Ще вчора був командиром відділення у зоні АТО, а сьогодні він пішов працювати листоношою у Центр поштового зв'язку №2 по Ушомирській ОТГ. Життя непередбачуване, і щодня готує нам нові виклики. Головне не боятись їх приймати.