Підсумковий брифінг Житомирської ОДА станом на 09 листопада щодо ситуації з коронавірусом в області. ВІДЕО

Дата: 09.11.2020 13:55

Станом на 10.30 на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 18970 осіб, з яких 637 – за минулу добу.

Про це йшлося сьогодні, 09 листопада, на щотижневому підсумковому брифінгу Житомирської ОДА щодо ситуації з коронавірусом у Житомирській області за участю заступниці голови ОДА Наталії Остапченко.

“Ситуація досить важка. За минулий тиждень COVID-19 виявили у 3370 осіб. Також, на жаль, за темпами захворюваності на коронавірус, Житомирська область уже на другому місці по Україні. Хочу вкотре закликати всіх дотримуватися карантинних норм. Бережіть себе та своїх близьких”, — сказала Наталія Остапченко.

Заступниця голови ОДА нагадує, що відсьогодні діє новий епідемічний розподіл, згідно з яким всі адміністративні центри Житомирської області віднесено до “червоної” зони. Це в свою чергу призвело до посилення карантинних обмежень.

Детальніше дивіться у ВІДЕО нижче.

Нагадуємо, що Уряд подовжив адаптивний карантин до кінця 2020 року.

Пам’ятайте! За порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність!

Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, обов’язково вживайте профілактичних заходів та дотримуйтеся основних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.