У період карантину для надання адресної допомоги людям, які її потребують, працюють „гарячі лінії” в усіх регіонах України

Дата: 11.11.2020 14:05

Телефонні „гарячі лінії” для надання адресної допомоги вразливим верствам населення у період карантину запроваджено місцевими органами влади в усіх регіонах України.

Завдяки цьому соціальному онлайн-сервісу структурні підрозділи з питань соціального захисту населення зможуть оперативно визначати потреби для надання допомоги та соціальних послуг людям, які її потребують.

Перш за все, це одинокі та одиноко проживаючі громадяни похилого віку, люди з інвалідністю, сім’ї з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, які виховують дітей з інвалідністю, малозабезпечені сім’ї тощо.

Залишайтеся вдома - захистіть себе і своїх рідних!

Телефони гарячих ліній по областям за посиланням ????https://fex.net/ru/s/9yf3vot