Щодо залишків коштів на облікових записах субсидіантів/пільговиків в АТ «Ощадбанк», які утворились після закінчення опалювального сезону станом на 1 червня 2020 року

Дата: 13.11.2020 12:25

Якщо субсидіант/пільговик споживав комунальні послуги ощадно протягом всього опалюваного сезону то на облікових записах пільговиків/отримувачів житлової субсидії в АТ «Ощадбанк» може утворитись позитивний залишок коштів.

Відповідно до підпункту 5 пункту 110 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848, зі змінами, та абзацу дев’ятого пункту 9 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 (зі змінами), залишки коштів, що обліковуються на рахунку Мінсоцсоцполітики, відкритому в АТ «Ощадбанк» для виплати пільг/житлової субсидії за обліковими записами пільговиків/отримувачів житлової субсидії станом на 01.06.2020, і за якими не було звернень пільговиків/отримувачів житлової субсидії щодо її виплати, 20.12.2020 припиняють обліковуватися АТ «Ощадбанк» за такими обліковими записами пільговиків/отримувачів житлової субсидії та протягом двох робочих днів мають бути повернуті АТ «Ощадбанк» на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.

Отже, До 19 грудня 2020 року субсидіант/пільговик має відкрити картковий рахунок в Ощадбанку, щоб отримати залишки коштів субсидії/пільги, які утворились після закінчення опалювального сезону станом на 1 червня 2020 року, інакше 20 грудня 2020 року фінальні залишки коштів повертаються на рахунок Міністерства соціальної політики України, відкритий в Державній казначейській службі України.

0 800 210 800     КОНТАКТ-ЦЕНТР       ОЩАДБАНКУ

Начальник управління соціальної політики