Традиційно, в третю неділю листопада, українці відзначають День працівників сільського господарства

Дата: 15.11.2020 08:12

Це свято дбайливих та працьовитих господарів, хто розумом і руками, серцем і душею, щодня долучається до важливих сільськогосподарських справ. Вони є невтомними трудівниками, яких по праву називають годувальниками.

Коростенський міський центр зайнятості активно співпрацює зі СТОВ «Відродження», ПОСП «Зоря», ТОВ«Акріс-Груп». Щороку, з початком весняно-польових робіт, роботодавці звертається за допомогою в укомплектуванні вакансій як на постійну роботу, так і для виконання робіт тимчасового характеру.

Як результат – 40 працевлаштованих осіб з початку року. То ж, бажаємо, щоб їхні врожаї завжди були щедрими, а погода та природа незмінно допомагали їм в роботі.