Шановні працівники радіо, телебачення і зв’язку! Прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом!

Дата: 16.11.2020 07:42

Сучасне життя не можливе без засобів масової комунікації, які ви уособлюєте. Саме ви допомагаєте людям вчасно дізнаватися, чим живе світ. Завдяки Вашій професійній та оперативній роботі в оселі кожного українця щодня відкрите інформаційне вікно у світ.

Завдяки вашим професійним навичкам та майстерності впроваджуються нові технології, розширюється асортимент послуг для населення, відкриваються небачені досі можливості людського спілкування.

Бажаємо всім працівникам радіо та зв’язку творчої наснаги, корпоративної солідарності, вдячних споживачів інформаційної продукції та нових професійних досягнень. Міцного здоров’я, радості, добробуту, благополуччя вам і вашим родинам!

З повагою,

голова Коростенської районної державної адміністрації