Підсумковий брифінг Житомирської ОДА станом на 16 листопада щодо ситуації з коронавірусом в області. ВІДЕО

Дата: 16.11.2020 13:12

Станом на 10.30 на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 22847 осіб, з яких 622 – за минулу добу.

Про це йшлося сьогодні, 16 листопада, на щотижневому підсумковому брифінгу Житомирської ОДА щодо ситуації з коронавірусом у Житомирській області за участю заступниці голови ОДА Наталії Остапченко.

“За минулий тиждень COVID-19 виявили у 3893 жителів Житомирської області. Темп захворюваності не спадає – середній показник становить 376 осіб на 100 тис. населення. Протягом минулого тижня одужало 1898 осіб та, на жаль, померло 67 осіб. Тому хочу вкотре закликати всіх дотримуватися протиепідмечіних обмежень. Бережіть себе та своїх близьких”, — сказала Наталія Остапченко.

Наталія Остапченко також наголосила на тому, що з 13 листопада набрала чинності постанова Уряду про карантин “вихідного дня”.

Детальніше дивіться у ВІДЕО нижче.