Змагання на Кубок імені Гетьмана Вигівського

Дата: 17.11.2020 09:58

Турніром з футболу на Кубок імені Гетьмана Вигівського завершився футбольний сезон 2020 року. В змаганнях брали участь ФК «Грозине», ФК «Новаки», ФК «Давидки», ФК «Бондарівка», ФК «Сокорики», ФК «Чигирі», ФК «Лугини». У фінальній частині змагань, які відбулися 14 листопада 2020 року на стадіоні «Локомотив» м. Коростеня зустрілись команди с. Грозине та с. Новаки.

За результатами футбольного матчу, який виявився цікавим та напруженим перемогу з результатом 3:2 та Кубок Гетьмана Вигівського здобула команда с. Грозине. Почесне друге місце у команди с. Новаки.

Команди – переможці були нагороджені Кубком, грамотами, медалями та грошовими преміями сектору культури, молоді та спорту Коростенської районної державної адміністрації та ГО «Федерація футболу Коростенського району».

Грамотою та пам’ятною статуеткою відзначений кращий бомбардир турніру Рашко Максим – гравець ФК «Грозине».

Вітаємо команду с. Грозине з перемогою та щиро дякуємо всім командам за участь в турнірі! Здоров’я вам, шановні, ентузіазму та прагнення до нових перемог!

Жанна Сидоренко,

головний спеціаліст сектору культури, молоді та спорту

Коростенської районної державної адміністрації