Профілактичний рейд в с. Злобичі, с. Холосне, с. Хотинівка.

Дата: 17.11.2020 10:44

Начальном служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації Оленою Онищук, спільно з провідним фахівцем Коростенського районного центру соціальних служб Інною Романюк та волонтерами ГО "Промінь любові" було проведено профілактичний рейд в с. Злобичі, с. Холосне, с. Хотинівка.

В ході рейду було обстежено умови проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, або мають ризик потрапляння в складні життєві обставини. Дітям шкільного віку надано благодійну допомогу канцелярськими наборами та засобами особистої гігієни від Шведської місії Vinden.

Також дві сім'ї взяли участь у благодійному проекті, в результаті чого їм були надані в експлуатацію кури-несушки та корм для них з метою підвищення калорійності харчування дітей в сім'ях, які перебувають у складних життєвих обставинах. Служба у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації висловлює щиру подяку Шведській місії Vinden!