В Коростенському районі здійснено виїзд членами робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Дата: 23.11.2020 09:00

Під час обстежень суб’єктів господарювання було проведено інформаційно-роз’яснювальна робота з роботодавцями та найманими працівниками.

Основні питання інформаційно-роз’яснювальної роботи стосуються:

• вимог чинного трудового законодавства щодо необхідності оформлення трудових відносин з найманими працівниками;
  • своєчасного укладення трудових договорів та повідомлення органів ДФС про прийняття працівника на роботу;
  • недопущення працівника до роботи без оформлення трудових відносин;
  • про підвищення відповідальності роботодавців за порушення трудового законодавства, про розмір штрафних санкцій у випадку виявлення порушень.

???????

Під час роботи було розповсюджено інформаційні буклети щодо «тіньової» зайнятості, її негативних наслідків та відповідальності роботодавців та про переваги офіційного працевлаштування; про ризики для громадян, які погоджуються працювати без оформлення трудових відносин; про заходи впливу та притягнення до відповідальності роботодавців за використання незадекларованої найманої праці.

Олена Халімончук,

начальник відділу інфраструктури, енергетики

та захисту довкілля, інформаційних технологій та цифрового розвитку

Коростенської райдержадміністрації