Обласний лабораторний центр повідомляє: у Житомирській області зареєстровано вже 26 966 підтверджені випадки COVID-19

Дата: 23.11.2020 10:13

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області спостерігається стабільно високий рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію. Як повідомив заступник директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Олег Васильков, станом на 09:00 23.11.2020 (за минулу добу – 22 листопада) зареєстровано новий АНТИРЕКОРД — 812 нових лабораторно підтверджених випадків.

Всього випадків (з наростаючим  підсумком) –26966

Померло (всього) – 449

За добу надійшло повідомлення на підозру – 812

Всього підозр (з наростаючим підсумком) – 28516

Всього одужало –  14891

Активні хворі –  11626

2.Всього проведено ПЛР-тестувань за добу – 1500

Всього проведено досліджень методом ПЛР-тестувань (з наростаючим підсумком) –91262

Всього проведено ІФА-тестувань за добу –9

Всього проведено ІФА-тестувань ( з наростаючим підсумком) –123159

Комунальне некомерційне підприємство “Обласний центр громадського здоров’я” Житомирської обласної ради надає інформацію станом на 22 листопада щодо заповненості ліжок у закладах охорони здоров’я області, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19:

• у лікарнях, які внесені до переліку закладів охорони здоров`я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, – всього 2505 ліжок, забезпечено ліжок киснем — 1363, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, з яких 802 зайнято хворими на COVID-19 та 355 – пацієнтами з підозрою на  COVID-19 (46,2% від загальної кількості ліжок);
  • кількість ліжок у лікарнях резерву – всього 161 ліжко, визначене для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, забезпечено ліжок киснем — 111, з яких 0 зайнято хворими на COVID-19 та 0 – пацієнтами з підозрою на  COVID-19 (0% від загальної кількості ліжок).

Нагадуємо, що Уряд подовжив адаптивний карантин до кінця 2020 року.

Зверніть увагу! З 13 листопада набрала чинності постанова Уряду про карантин “вихідного дня”.

Пам’ятайте! За порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність!

Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, обов’язково вживайте профілактичних заходів та дотримуйтеся основних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.