Логотип Diia Державний Герб України

Працівники управління соціальної політики Коростенської РДА взяли участь в онлайн-конференції

Дата: 24.11.2020 16:36

23 листопада 2020 року під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Віталія Музиченка проведено онлайн-конференцію з питань підведення підсумків перевірки надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та рідкого пічного побутового палива із застосуванням критеріїв виявлення зловживань і помилок з боку отримувачів, що відбулася в рамках угоди про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Участь в онлайн-конференції взяли заступник начальника, начальник відділу та головний спеціаліст управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації.