Набір на навчання: професія продавець

Дата: 25.11.2020 11:11

У нас знову навчання! Шановні відвідувачі Коростенського міського центру зайнятості, що ви знаєте про професію продавець? Продавець – найбільш поширена професія серед торговельних працівників. На даний час вона найбільш популярна. Сучасний професійний продавець – це кваліфікований спеціаліст у галузі товарознавства, консультант і помічник покупця. Продавець – особа, яка виступає посередником між виробником товару і покупцем. Спеціалізація продавця визначається видом товарів, з якими він працює.

Тому наша служба проводить набір на навчання за цією професією на базі Рівненського ЦПТО. Навчання починається 8 грудня 2020 року-запрошуємо бажаючих безробітних звертатися за інформацією в 3 кабінет Коростенського міського центру зайнятості або за тел (04142) 44730.