Молодь, яка мотивована до пошуку роботи та об'єктивно оцінює власні професійні якості, швидше знаходить роботу

Дата: 28.11.2020 08:06

У Коростенському центрі зайнятості кар'єрні радники відмічають: молодь, яка мотивована до пошуку роботи та об'єктивно оцінює власні професійні якості, швидше знаходить роботу.

Водночас основними причинами молодіжного безробіття є невірно обрана спеціальність. Адже 60% відсотків молодих людей в Україні працюють не за фахом. Тому тестування на визначення професійної спрямованості серед безробітних осіб не втрачає своєї актуальності.

У Коростенському центрі зайнятості відновили проведення офлайн профконсультацій фахівці відділу активної підтримки безробітних. Так, Катерина Длогуш, записалась на тестування в день своєї реєстрації в службі зайнятості.

Молода особа отримала економічну освіту й має досвід роботи не за фахом. Результати тестів та особиста співбесіда визначили у дівчини пріоритетність соціальної сфери. Тому реєстратор оперативно видала напрвлення до приватного підприємця на вакансію адміністратора.