Держархів Житомирської області представляє онлайн-виставку цифрових копій архівних документів «До дня пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 рр.»

Дата: 28.11.2020 09:22

З метою ознайомлення громадськості та вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу в роки Голодомору 1932-1933 років в Україні на вебсайті держархіву області, у рубриці «Документальні виставки» цифровими копіями  архівних документів з газетного фонду оновлено оn-line  виставку «До дня пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 рр.».

Копії документів свідчать про трагедію жителів Житомирщини, яка заподіяна непомірними планами хлібозаготівель, «червоним терором», що забрав мільйони життів наших співвітчизників.

Нагадаємо, що 28 листопада, у четверту суботу місяця, в Україні вшановують День пам’яті жертв голодоморів. День пам’яті був запроваджений Указом Президента України у 1998 році.

Відеоісторію від Українського інституту національної пам’яті “Чому Голодомор став можливим” дивіться ТУТ.