До уваги перевізників! На Житомирщині триває комплекс профілактичних заходів «Перевізник зима – 2020»

Дата: 30.11.2020 11:06

Подільське міжрегіональне управління Укртрансбезпеки інформує, що з метою попередження аварійності на автомобільному транспорті, створення безпечних умов для перевезення пасажирів і вантажів в зимовий період, відповідно до Плану діяльності Державної служби України з безпеки на транспорті та у зв’язку з проведенням 2-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху в рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху у світі, в Україні в період з 16 листопада по 16 грудня 2020 проводиться комплекс профілактичних заходів на автомобільному транспорту «Перевізник зима – 2020».

Заходи проводяться з метою:

• проведення роботи щодо підвищення безпеки дорожнього руху, особливо при здійсненні пасажирських перевезень;
  • перевірки технічного стану рухомого складу (в тому числі готовності до роботи у зимовий період та при ускладнених погодних умовах);
  • проведення профілактичних заходів з попередження дорожньо-транспортних пригод;
  • дотримання водіями режимів праці та відпочинку та інших вимог законодавства в сфері автомобільного транспорту.

Нагадаємо, що в період з 09 по 15 листопада 2020 в Житомирській області проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

Так, у ході заходів було здійснено рейдові перевірки на регулярних автобусних маршрутах м.Житомира та району, організовано виїзди в Коростенський, Новоград-Волинський, Попільнянський райони області. Мобільні групи працювали на 87 км а/д. Київ – Чоп (пост ПП «Кочерів») та 158 км а/д. Виступовичі – Мог.-Подільський (пересувний пункт габаритно – вагового контролю в смт. Черняхів).

За результатами заходів перевірено 368 транспортних засобів, виявлено 88 порушень, складено 57 актів про порушення законодавства про автомобільний транспорт, в т.ч. 5 на «нелегальних» автоперевізників.

За вказаний період виявлено 7 порушень габаритно-вагових параметрів та нараховано плати за проїзд 1086 євро.