Коростенський район: піротехніки знищили 2 артснаряди, 1 з яких був знайдений в обійсті під копицею сіна

Дата: 27.11.2020 12:50

26 листопада піротехніки Управління ДСНС регіону знищили два артилерійські снаряди часів минулих війн. Один із них рятувальники вилучили у селі Шершні Коростенського району. Артснаряд калібром 120 мм знаходився під копицею сіна на території приватного господарства. Родичі розповіли, що покійний дідусь зносив додому різне залізяччя, аби потім здати його на металобрухт.

Ще один боєприпас у селі Клочеве цього ж району помітили в лісі грибники. 105-міліметровий снаряд був викопаний та лежав на землі. Припускають, що його там залишили шукачі металів.

Шановні громадяни! Управління ДСНС Житомирщини нагадує, що у разі виявлення підозрілого предмету одразу телефонуйте за номерами екстрених служб  «101» та «102». Подібні знахідки забороняється брати до рук та здійснювати з ними різноманітні маніпуляції. Обов’язково дочекайтеся приїзду фахівців та покажіть їм місце знаходження боєприпасу.