Запрошуємо долучитись до онлайн-конференції “Місцевий бюджет для громадської безпеки та соціальної згуртованості”

Дата: 03.12.2020 10:59

Запрошуємо зацікавлених осіб, а саме представників органів місцевого самоврядування, місцевих депутатів, громадських активістів, членів Робочих груп з громадської безпеки та соціальної згуртованості, представників засобів масової інформації тощо до онлайн-конференції “Місцевий бюджет для громадської безпеки та соціальної згуртованості”.

На учасників чекають доповіді експертів про особливості бюджетування й стратегічного планування у громадах, нюанси адвокації, громадської мобілізації та кращі практики впровадження бюджету, орієнтованого на результат, в Україні.

Під час конференції буде презентовано Методологію “6 кроків до ефективних бюджетів, що варто зробити місцевим активістам та членам Робочих груп з громадської безпеки та соціальної згуртованості”.

Повна програма конференції доступна за посиланням.

Детальніше про конференцію можна прочитати тут.

Крім того, в рамках конференції запланована сесія обміну кращими практиками в сфері місцевого бюджетування та громадської мобілізації.

Якщо учасники онлайн-конференції хочуть представити досвід своєї громади, то просимо надати деталі в аплікаційній формі або надіслати запит менеджеру проєкту Юлії Гернего (на електронну адресу gernego@synergy-consulting.biz) - і ми обов’язково надамо Вам можливість передати свій досвід іншим під час конференції.

Дата і час проведення онлайн-конференції: 8 грудня 2020 р. (10:00 - 18:00).

Для реєстрації потрібно до кінця дня (до 23:59) 6 грудня 2020 року заповнити гугл-форму.

Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації.