Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо зняття вікових обмежень для роботи на державній службі"

Дата: 03.12.2020 16:12

Законопроектом пропонується впровадити гнучкий підхід у врегулюванні граничного віку перебування на державні службі, відповідно до практики законодавства країни членів Європейського Союзу та Конституції України.

Проектом пропонується внести зміни до Закону України «Про державну службу», якими, зокрема, виключити норму щодо заборони вступу на державну службу особи, яка досягла 65-річного віку, надати можливість призначення особи, яка досягла 65-річного ріку, на посаду державного служби - на один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу. Законопроектом передбачається також, що у зв’язку з потребами служби державний службовець за рішенням суб’єкта призначення може бути залишений на державній службі після досягнення 65-річного віку за його згодою, але не більше як до досягнення державним службовцем 70-річного віку.

Проект Закону зареєстровано за №4096.

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України
Опубліковано 03 грудня 2020