Висловлюємо щирі співчуття

Дата: 04.12.2020 13:00

Коростенська районна державна адміністрація, Коростенська районна рада висловлюють щирі співчуття родині Лазаренко з приводу непоправного горя – передчасної смерті батька, чоловіка - Петра Петровича Лазаренка.

Перестало битися серце людини, яка прожила життя, насичене невтомною працею, любов’ю до дітей, родини, людей.

Петро Петрович пройшов земний шлях з добром у серці до людей, до природи, до всього живого. Як людина і як голова Васьковицької сільської ради, він завжди в потрібну хвилину приходив на допомогу, був мудрим керівником і гарним другом.

Нехай Всевишній прийме світлу душу Петра Петровича. Нехай в серцях рідних, друзів, родини, односельчан вічно живе добра пам’ять про прекрасну людину.