Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Дата: 07.12.2020 09:00

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування – державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства, адже без місцевого самоврядування неможливо уявити собі демократичну, незалежну державу.

Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад, чудових організаторів, що в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами людей.

Бажаємо вам миру, міцного здоров’я, щастя, добра, нових звершень. Нехай цей святковий день додасть впевненості у завтрашньому дні, надасть натхнення для подальшої праці на благо громад, для розвитку нашого району та задля зміцнення авторитету нашої держави у всьому демократичному світі.

З повагою,

голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк,

голова Коростенської районної ради Юлія Гаєвська.