Робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення продовжує свою роботу в Коростенському районі

Дата: 07.12.2020 09:33

Четвертого грудня робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення продовжила свою роботу з інформування роботодавців та найманих працівників Коростенського району щодо важливості дотримання:

• вимог чинного трудового законодавства щодо необхідності оформлення трудових відносин з найманими працівниками;
  • своєчасного укладення трудових договорів та повідомлення органів ДФС про прийняття працівника на роботу;
  • недопущення працівника до роботи без оформлення трудових відносин;
  • про підвищення відповідальності роботодавців за порушення трудового законодавства, про розмір штрафних санкцій у випадку виявлення порушень.

В ході обстежень суб’єктів господарювання, діалогу з підприємцями та їх найманими працівниками було роздано інформаційні буклети щодо «тіньової» зайнятості, її негативних наслідків та відповідальності роботодавців та про переваги офіційного працевлаштування; про ризики для громадян, які погоджуються працювати без оформлення трудових відносин; про заходи впливу та притягнення до відповідальності роботодавців за використання незадекларованої найманої праці.

Олена Халімончук,

начальник відділу інфраструктури, енергетики

та захисту довкілля, інформаційних технологій та цифрового розвитку

Коростенської райдержадміністрації