До уваги тих платників, хто планує стати спрощенцем!

Дата: 04.12.2020 15:00

Коростенська ДПІ нагадує тим платникам, хто має на меті перейти з І кварталу 2021 року на спрощену систему оподаткування, про необхідність завітати до підрозділів державної податкової служби у Вінницькій області. Адже рішення про перехід на таку систему відповідно до п.п. 298.1.4 ст. 298 та п. 299.3 ст. 299 Податкового кодексу України підтверджується поданням заяви до контролюючого органу, не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

Отож, останнім днем, коли це можна буде зробити цьогоріч, буде 16 грудня 2020 року.

Додамо, що перехід на сплату єдиного податку підприємець може здійснити тільки один раз протягом календарного року. Окрім того, перехід на спрощену систему оподаткування є можливим за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, суб'єктом господарювання було дотримано вимог, встановлених п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу (щодо критеріїв умов застосування єдиного податку).

Коростенська ДПІ