Змінено терміни подання заяв для платників єдиного податку

Дата: 10.12.2020 12:56

Коростенська ДПІ повідомляє, що Законом від 16 січня 2020 року № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» визначено терміни подання суб’єктами господарювання спрощеної системи оподаткування заяв:

- у разі зміни ставки єдиного податку з 5 на 3 відсотки – не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку календарного кварталу (раніше – за 15 днів). Відповідно, в такі строки (не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку кварталу) платник єдиного податку повинен подати відповідну заяву щодо реєстрації платником ПДВ (п. 183.4 ст.183 Податкового кодексу України).

- у разі зміни податкової адреси суб’єкта господарювання, місця провадження господарської діяльності – не пізніше останнього дня кварталу, в якому відбулися такі зміни (раніше – разом з податковою декларацією платника податку).

Зазначені зміни набули чинності з 23.05.2020 року.