УВАГА! У Київській та Житомирській областях діють обмеження руху!

Дата: 10.12.2020 21:18

Запроваджено обмеження руху автотранспорту у зв'язку з несприятливими погодними умовами, котрі можуть спричинити утворення заторів на дорогах державного значення у двох областях.

З 16 години 10 грудня 2020 року дня на дорогах державного значення у Хмельницькій та Житомирській областях діють обмеження руху для вантажного автотранспорту та автобусів.

Спецтехніка підрядних організацій працює на автошляхах для ліквідації ожеледиці та безпечного руху автотранспорту.

Про зняття обмежень буде повідомлено додатково.

Погодні умови спричинені проходженням циклону через південно-західні області на правобережну Україну у напрямку центральних та північних областей. У зв'язку чим очікується коливання температур повітря від мінусових до плюсових позначок при опадах у вигляді мокрого снігу та дощу.

Радимо водіям користуватись спеціальними майданчиками для відстою вантажного транспорту. У період ускладнення погодних умов будьте уважними на дорогах, дотримуйтесь ПДР та без нагальної необхідності не виїжджайте на власному автотранспорті.