Велике будівництво на Житомирщині: у рамках Програми Президента відкрито ще один спортивний об’єкт

Дата: 11.12.2020 09:03

Новий шкільний спортивний майданчик відкрито у селі Кирдани Овруцької ОТГ. Це один із п’яти спортивних об’єктів на Житомирщині, які включені до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Участь у відкритті спортмайданчика взяв голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, який разом зі своїми заступниками Вірою Роговою та Віктором Градівським перебували 10 грудня з робочою поїздкою в Овруцькому районі.

“Учні школи у Кирданах вже мають значні успіхи у спортивних змаганнях не лише на обласному, але й на державному рівні. Впевнений, що новий майданчик надасть дітям Овруцької громади можливість покращити свої результати або просто тренуватися у своє задоволення”, – зазначив голова ОДА.

У Кирданах діти очікували на відкриття такого сучасного майданчику більше 10 років. Тепер маи?бутні спортсмени мають змогу заи?матися на новому мультифункціональному спортивному маи?данчику.

За кошти обласного та місцевого бюджетів здійснено капітальний ремонт спортивного майданчика в Кирданівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Овруцької міської ради Житомирської області, зокрема облаштовано покриття спортивного майданчика зі встановленням металевої огорожі, створено професійний скейт-парк та проведено роботи з благоустрою території.

Об’єкт введено в експлуатацію. Вартість проєкту склала понад 5 мільйонів гривень.

“Впевнений, що спортивне обладнання не буде пустувати, адже за словами керівника громади Івана Коруда, сюди вже шикуються в чергу діти та молодь, незважаючи на зимову погоду. Бажаю спортсменам та поціновувачам здорового способу життя, міцного імунітету та нових перемог!” – сказав Віталій Бунечко.

Нагадаємо, що вчора, 10 грудня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко також взяв участь у відкритті дитячого будинку сімейного типу в Овручі. .

Довідково. Замовник – Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА

Генеральний проєктувальник – ФОП Огорильцевська С.В.

Генеральний підрядник – ТОВ «МІТТЕЛ»

Рік початку будівництва – 2020.