Обрано заступника голови Коростенської районної ради

Дата: 15.12.2020 14:27

Сьогодні, 15 грудня 2020 року, під головуванням голови Коростенської районної ради Юлії Гаєвської відбулось друге пленарне засідання першої сесії районної ради VIII скликання.

На засідання прибули 38 районних депутатів із 42. Участь в роботі сесії також взяли голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, заступник голови райдержадміністрації Артем Майданик, запрошені, представники засобів масової інформації.

На початку засідання Юлія Гаєвська зачитала заяви депутатів районної ради Володимира Вигівського, Володимира Корнійчука та Олександра Ясинецького щодо складання ними повноважень депутатів райради в зв'язку із затвердженням їх на керівні посади у виконавчому комітеті Коростенської міської ради.

Далі в робочому порядку були розглянуті наступні питання порядку денного (за посиланням на офіційний сайт Коростенської районної ради).

Серед інших були розглянуті такі важливі питання організації роботи Коростенської районної ради як утворення, обрання складів постійних комісій; утворення президії; затвердження структури та чисельності виконавчого апарату районної ради.

Розглядаючи питання обрання заступника голови районної ради голова Коростенської районної ради Юлія Гаєвська запропонувала на цю посаду депутатку Олену Харченко. Шляхом таємного голосування, голосами 25 депутатів з 36, які отримали бюлетні, кандидатуру було підтримано.

Тож, заступником голови Коростенської районної ради обрано Олену Василівну Харченко від Політичної партії «НАШ КРАЙ». Народилась 16.08.1972 року в с. В’язівка, Народицького району, Житомирської області. Нині проживає в м. Коростень. Має вищу освіту, безпартійна, фізична особа-підприємець. Одружена, має дітей.

Наталія Колєнова,

старший інспектор управління регіональної діяльності

Коростенської районної державної адміністрації