Чи не найважливіше у житті мати тверду основу під ногами, щасливу сім'ю та можливість самореалізуватися!

Дата: 16.12.2020 09:42

З огляду на це, Коростенський МЦЗ пропонує вашій увазі затребувані на ринку праці робітничі професії та кваліфікації, за якими формує групи слухачів у грудні.

Сучасне програмне забезпечення, відмінна матеріальна база, досвідчені педагоги та щира, доброзичлива атмосфера – завжди до послуг здобувачів професійної освіти.

22 грудня розпочинається навчання « Водій а/т засобів категорії С» та касир торгівельного залу ,на вас чекає насичена програма та активне дозвілля - адже це потужні гаранти успішного навчання! Випускники отримують свідоцтва державного зразка. За консультацією звертатися в кабінет №3 або за тел. 04142-50436.