Коростенський міський центр зайнятості провів семінари для трудових колективів Коростенського району

Дата: 16.12.2020 09:43

10 та 14 грудня 2020 року з метою надання комплексу послуг у розв'язанні проблеми зайнятості трудового колективу у ситуації запланованого масового вивільнення за сприяння Коростенського міського центру зайнятості відбулися семінари з колективами секторів культури, освіти, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коростенського району.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Жанна Кравчук поінформувала про процес скорочення чисельності працівників, стан ринку праці міста Коростеня та Коростенського району, наголосила на необхідності: дотримання вимог чинного законодавства про працю та зайнятість населення на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, дотриманні вимог законодавства щодо порядку вивільнення працівників.

Людмила Бондарчук, начальник відділу активної підтримки безробітних, розповіла про про послуги, які надаються державною службою зайнятості шукачам роботи, познайомила з електронними сервісами служби зайнятості та можливістю реєстрації через сайт державних послуг ДІЯ.

В ході заходу учасники мали можливість отримати вичерпні відповіді на питання, що їх цікавили, а також підкреслили вагомість співпраці з службою зайнятості.