#Безпечнийтуризм: ідея Житомирського обласного ТІЦ вийшла на Всеукраїнський рівень

Дата: 17.12.2020 11:08

Подорожувати у карантин можна, якщо дотримуватися протиепідемічних заходів. Житомирський обласний туристичний інформаційний центр запрошує вас долучитися до флешмобу та зробити фото в масці на фоні будь-якого туристичного об’єкту нашої області, викласти його в соцмережі з хештегом #Безпечнийтуризм, #МандруйУкраїною, #МандруйЖитомирщиною та надіслати його на електронну скриньку  zhotic@ukr.net

Трійка авторів рандомно обраних фото отримають приз від туристичного інформаційного центру.

Мета даного челенджу привернути увагу людей до внутрішнього туризму та нагадати про небезпеку, яка на жаль чатує на нас на кожному кроці. Тому пам’ятайте про власну безпеку та безпеку оточуючих, одягайте захисні маски та рукавички та подорожуйте безпечно.

Щасливчики, котрі отримають призи, визначатимуться 24-го грудня.

Також приєднуйтесь до флешмобу на всеукраїнському рівні!

Подорожуйте безпечно, публікуйте свої фото у захисних масках та отримуйте подарунки перед новорічними святами!

Оголошено флешмоб, щоб привернути увагу людей до дотримання безпекових правил під час пандемії COVID-19 та мандрівок власною країною.

Умови участі у флешмобі:

•  зробити фото у захисній масці на фоні будь-якого туристичного об’єкту в Україні;
  •  викласти його у соцмережі Facebook з хештегом #МандруйУкраїною #МандруйБезпечно;
  •  підписатися на сторінку ДАРТ;
  •  під цим постом у коментарях тегнути людей, кому передаєте цей челедж.

Десять учасників рандомно обраних фото отримають брендовані призи напередодні Нового року. Переможців визначать лише серед тих, хто виконає УСІ умови конкурсу.

Акція триває до 24 грудня.

Конкурс паралельно проходить на офіційній сторінці #МандруйУкраїною в інстаграм @ukrainetravel_official.

Одягайте захисні маски та рукавички, користуйтеся антисептиками і подорожуйте безпечно!