Коростенський район: під час ліквідації пожежі виявлено тіло загиблої літньої жінки

Дата: 18.12.2020 12:48

17 грудня о 15:05 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яному житловому будинку в с. Немирівка Коростенського району. Про це рятувальників сповістив сусід власниці оселі.

Чоловік побачив дим з вікон оселі та одразу побіг на допомогу літній господині. Він потрапив у дім і помітив на підлозі біля вхідних дверей тіло 93-річної власниці. Сусіди винесли її на подвір’я, медики з швидкої констатували смерть.

По прибуттю чергового караулу вогнеборців було встановлено, що вогнем охоплена одна із житлових кімнат будинку. Силами бійців ДСНС о 15:40 пожежу локалізовано, а о 17:25 ліквідовано. Вогонь устиг знищити житлову кімнату та 12 кв. м перекриття помешкання. Подальшого розповсюдження полум’я рятувальники не допустили.

Загалом до ліквідації надзвичайної події залучалось 5 чоловік особового складу на 1 пожежному авто. Попередньо встановлено, що причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі. Загибла проживала сама. За нею наглядала родичка. Того дня бабуся була вдома одна у замкненій оселі. Ймовірно, вона намагалася вибратись з будинку, тому її й знайшли біля вхідних дверей.

Усі обставини пожежі встановлюються фахівцями.

Т.в.о.начальника Коростенського міськрайонного відділу

Управління ДСНС України у Житомирській області