Діти пільгових категорій отримали солодкі подарунки до Дня Святого Миколая

Дата: 18.12.2020 16:38

Сьогодні голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк спільно із головою Коростенської районної ради Юлією Гаєвською мали приємну місію - допомогали Святому Миколаю створити справжнє диво для дітей Коростенського району з пільгових категорій.

Вони особисто доставили до дітлахів солодкі подарунки, привітали їх з прийдешнім святом і щиро побажали миру, добра, злагоди їх родинам, а ще гарних оцінок в школі, вірних друзів та мрій, які збуваються не дивлячись ні на що.

"Наша задача сьогодні як влади і як дорослих зробити все аби діти з малозищенних верст населення, діти з родин, які потрапили в складні життєві умови, мали можливість відчути любов, турботу дорослих. Щоб побачили - дива бувають. Головне в них вірити", - підсумував поїздку в район Юрій Тарасюк.

Також було нагороджено дипломами та подяками Коростенської райдержадмінстрації, районного управління соціальної політики учасників творчих конкурсів.