Пенсійний фонд України відзначив 30-ліття з дня утворення

Дата: 21.12.2020 16:37

З нагоди свята працівників Коростенського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області привітали керівник установи Ірина Обиход, а також поважні гості, а саме народний депутат України Володимир Арешонков, голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, голова Ушомирської об’єднаної територіальної громади Людмила Мала, голова Коростенської міської територіальної громади Володимир Москаленко, начальник управління соціальної політики Коростенської РДА Лілія Ситнік.

Грамотами та подяками, квітами було нагороджено працівників, які віддали багато років службі в Пенсійному фонді, сумлінно та відповідально ставляться до своєї роботи і завжди йдуть на допомогу людям, які звертаються в їх установу.